Nomos Hukuk&Danışmanlık, Av.Burak YİĞİT ve Av.Berk FURTUNA tarafından kurulmuş olup; müvekkillerine ulusal ve uluslararası alanda hukuki hizmet veren bir hukuk bürosudur. Hukuk büromuzun verdiği hizmetlerin başında İş ve Ticaret hukuku ile buna bağlı olarak şirketler hukuku, kıymetli evrak hukuku ile gayrimenkul hukuku ve vergi hukuku gelmektedir. Hukuk büromuz aynı zamanda aile hukuku, ceza davaları ve icra-iflas hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup, birçok farklı şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunların yanı sıra Nomos Hukuk, yabancıların Türkiye’de çalışma ve oturum izinlerinin alınması veya Türk vatandaşlığına geçişleri konusunda da yüksek deneyim sahibidir. Yabancıların Türk Vatandaşlığına geçişleri, oturum ve çalışma izinleri, yurt dışında alınan diplomaların ülkemizdeki denklik işlemleri hukuk büromuz tarafından büyük bir titizlik ve deneyimle takip edilerek sonuçlandırılmaktadır.

Nomos Hukuk&Danışmanlık, şirketlere verilecek hukuki danışmanlık konusunda kapsamlı bir deneyime sahiptir. Alanında uzman avukatlarımız, müvekkillerin işçi-işveren ilişkilerinde ortaya çıkan ihtilaflar (işçi özlük dosyalarının hazırlanması, işçilere yönelik hazırlanması gereken her türlü tutanak, iş sözleşmelerinin hazırlanması-revize edilmesi, iş akdinin sonlandırılması süreçleri ve iş yerinde ortaya çıkabilecek her türlü hukuki ihtilaflar) kamu kurum ve kuruluşları nezdinde karşılaşılacak ihtilafların değerlendirilmesi ve gerekli başvuruların yapılması, marka, patent ve telif hakkı uyuşmazlıkları gibi tüm hukuki süreçlerin takibini sağlamaktadır.

Tüm hukuki konular hakkında danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra, Nomos Hukuk & Danışmanlık aynı zamanda müvekkillerinin ticari ilişkileri sonucu akdedilmesi düşünülen sözleşmelerin müzakere süreçleri hazırlanması, kontrollerinin yapılması gibi konularda da hukuki destek vermekle birlikte;  şirket alacaklarının tahsil sürecinin yönetilmesi de alanında uzman çalışanlar tarafından sağlanmaktadır.

Teknolojik gelişmeler neticesinde gerçekleştirilen son hukuki düzenlemeler kapsamında bir çok şirketin bilişim hukuku yönünden eksiklikleri bulunduğu aşikar olup danışmanlık verdiğimiz şirketlerin Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uyumlu hale getirilmesi işlemleri de hukuk büromuz ve iş ortaklarımız tarafından sağlanmaktadır.

Hedefimiz; müvekkillerimizin karşılaştığı hukuki sorunlara çözüm üretmek ve bu sorunlarla karşılaşmamaları için önleyici tedbirler sunmaktır. Ekibimiz, ulusal ve uluslararası bir çok şirkete hukuki destek vermiş  tecrübeleri avukatlardan oluşmaktadır.

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. No: 16 Dap Royal Center D Blok D: 70 Maltepe/İstanbul